Bir fikriniz mi var? Harika.

Pipo'yu kurduğumuzdan beri, yeni fikirlere açığız. Şimdi, sadece açık olmaktan daha fazlasını yapmak, bu fikirleri hayata geçirmek istiyoruz. Hadi, fikirlerinizi beraber gerçekleştirelim, beraber pazarlayalım, dünyayı beraber değiştirelim.


Eğer bir programcı, tasarımcı ya da yazılım geliştirmeyle ilgili biriyseniz, fikrinizi dinlemek ve fikrinizi nasıl daha iyi hale getirebileceğinize, nasıl kullanıcıya ulaşacağınıza ve nasıl para kazanabileceğinize dair geri beslemede bulunmak istiyoruz. Ve eğer fikri gerçekleştirmek için yeterli kaynağınız yoksa, fikrinizi hisse karşılığında geliştirmek istiyoruz.

Anlaştığımız takdirde, yazılımın geliştirilmesi ve yatırım bulunması konularında sorumluluk alacağız. Ancak, kendi şirketinizi kurmaya ve bu şirkette zor geçecek bir kaç yıla hazır olmalısınız çünkü girişimcilik testi tarzındaki projeleri destekleyemiyoruz.

Kurulacak işin nasıl para kazanacağına dair açık bir fikriniz ve gelecekte yapacaklarınız için bir vizyonunuz olmalı. Sadece "fikir adamı" olup geliştirme yapamayacak girişimci adaylarını destekleyemeyeceğiz.

Sizce de adil mi?

Bize fikrinizi anlatın.

Bize ulaşın

Bize telefon ve e-posta ile ulaşabilir ya da Kadıköy'deki ofisimize gelebilirsiniz.

Yavuzturk Sk. No: 8/B Kadıköy/İstanbul

02163378896